A.AYDIN, Safra Kesesi Yorumu


Arkadaşlar bende karnımın sağ tarafından başlayıp göbek üstündeki boşluğa gelen ve zamanla bulantıya dönüşen bir ağrı ile hastaneye gittim sabaha kadar acilde serum verdiler ağrı geçmedi. Sonra kan, film aldılar bir şey yok. Sonra ultrason çektiler safra kesesinde iltihap veya çamur var dediler. Antibiyotik ve ağrı kesici verdiler. Daha sonra Lokman Hekimden Keten Tohumu Yağı ile Gilaburu suyu verdiler şimdi iyiyim. Herkese acil şifalar dilerim.

A.AYDIN, 10.02.2016 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

Rıza Aydın
19.12.2016
Bilgi paylaşımınız için teşekkür ederiz.Bana da keten tohumu yağını bir aktar tavsiye etmişti.Yeni kullanmaya başladım.herkese şifalar dilerim.


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

safra kesesi, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Temmuz - 2018