deniz, Safra Kesesi Çamuru Yorumu


yaklaşık 3-4 aydır karnımda çok sık ağrılar başladı doktora gidiyorum bir şey yok diyorlar iltihap var dediler ilaç verdiler 1 ay kullandım tam iyi oldum derken 1 hafta önce uyandığım an karnımda ağrı hissettim şiddetli ve yürüyemeyecek şekle geldim acile kaldırıldım bağırsaklarımı temizlediler gaz var deyip yolladılar ama ağrılarım var ve karnım şiş. Acaba safra kesesi çamuru olabilir mi.

deniz, 08.05.2015 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

selçuk uslutabak
15.06.2017
hem bir genel cerrahi doktoruna gidiniz. aynısı bende oluyordu benimde safra kesimde hem çamur ve taşı olmuş. hiç vakit geçirmeden genelcerrahi dokturuna baş vurunuz.

selçuk uslutabak
15.06.2017
hem bir genel cerrahi doktoruna gidiniz. aynısı bende oluyordu benimde safra kesimde hem çamur ve taşı olmuş. hiç vakit geçirmeden genelcerrahi dokturuna baş vurunuz.

özleem
30.03.2016
ultrasoon çektirin aynı şikayetler bendede vardı teşhisim yeni kondu.yıllardır çekiodum.

mehmet özşahan
22.09.2015
kardeşim çok acele bi castroentroloji doktoruna baş vur ve emar çektir doktoruna güven acil hikayeee. benden sana dost cevabı ben 2 yıldan beri acile gidiyorum.uzmanına gittim ve yeni teşhis kondu safra yollarında çamur varmış safra kesesinde taş varmış . sana acil şifalar dilerim


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

safra kesesi, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Temmuz - 2018